Szkoła Jarczarów powstanie

Dotarły do nas informacje dotyczące starań na rzecz zwiększenia naszego krajowego bezpieczeństwa w życiu doczesnym. Ojcem pomysłu jest wiadomo kto, a celem – rozgonienie czarnych chmur znad Rzeczpospolitej.

W dawnej Turcji fundamentem państwa byli janczarowie. W obecnej Polsce fundamentem staną się Jarczarowie.

Wkrótce powstanie Szkoła Jarczarów. Kandydaci skoszarowani zostaną w koszarach, gdzie zahartują się fizycznie. Do głów nakładzie się im prawdy rozmaitej i wiedzy prawdziwej. Dobrze zostaną wyszkoleni ideologicznie i religijnie. Przystosują się do zimna i gorąca znoszenia. Nauczą się nosić ciężary, rąbać drwa i kopać ziemię. No i sztuki walki posiądą wszelakie. Zwłaszcza sztukę walki z kim trzeba. Szkoła będzie koedukacyjna, a seks zakazany.

Absolwenci, pod światłym dowództwem, dokonają rzeczy wielkich. Leworęczni działać będą na lewym skrzydle, praworęczni na prawym skrzydle, a oburęczni w środku. Z tyłu będzie tak samo, tylko odwrotnie.

Szkołą powinna pokierować osoba, która jest jak faraon, jak król i jak doktor (Murek) jednocześnie. Może Jerzy Zelnik? Bardzo pasuje światopoglądowo!

Już gotowy jest hymn szkoły:

1. Nie dam się zwieść, bo moja rzecz

Pełnić powinność czujnika!

Lewactwo won, poganie precz,

Także ateizm niech znika!

 

Ref. Zawsze niech są wartości,

Niechaj się Unia złości.

Zawsze niech PIS triumfuje,

Reszta to zwykłe chu…

29 Komentarze

 1. Ale jak to tak… koedukacyjna szkoła z zakazem uprawiania seksu? Toż to nie wykonalne… przecież po takich naukach trzeba się jakoś odstresować. No i te ch… w refrenie jakoś tak naprowadzają…

 2. Zakończenie nie powstrzymało nawet przyzwyczajonych do trudów i zahartowanych w pisaniu Jarczarów. Ateistów ze szkoły należy bezwzględnie wyrzucić, każdą lekcję zaczynać apelem i hymnem, co drugi dzień święcenie słusznych książek, aby wchodziły do głowy, posty, umartwianie…
  Pozdrawiam serdecznie,

 3. Szczególnie, ta „sztuka walki z kim trzeba” przypadła mi do gustu.
  Szkoda, że babów tam nie będą brali.
  A może będą?

 4. Tak na pierwszy rzut oka, a na drugi też, to Jaraczarowie wiele by mogli nauczyć faraona i doktora, jeśli o sztuki walki idzie. Jakoś ani jednego ani drugiego nie umiem sobie wyobrazić w starciu innym, niż z mównicy i to podwyższonej.

 5. Z tym zakazem seksu to nie przejdzie. Jeszcze pić zabroń i będzie zamach Jarczarów w stylu starej, dobrej rewolucji

 6. Koedukacja w koszarach nie przejdzie, odpowiedzialni za morale się nie zgodzą…
  Ale trochę rozczarowana hymnem jestem , taki szczytny cel i tylko jedna zwrotka?

 7. Witaj, Bojo.

  Obawiam się, że słowa „lewy” i „środkowy” zostaną wykreślone ze słownika i zastąpione jakimiś mniej niebezpiecznymi skojarzeniowo typu po-prawy i prze-prawy.

  Pozdrawiam :)

 8. Jarczary, jak wiadomo z historii, to broń obosieczna była. Potrafili dokopać wrogowi jak trzeba, ale też i własnemu wodzowi. Więc ten zakaz seksu w koedukacyjnych koszarach nie przejdzie…

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.