Z kroniki parakryminalnej

Trzy fajne babeczki, Maryla R., Kayah ?. i Kasia N. nieparagrafowo (na razie) skonfliktowały się z prezesem telemisji publicznej Jackiem K. Kayah ?. została sprowokowana bezpośrednio, pozostałe – pośrednio.

Nie wiadomo o co chodzi, ale wiadomo, że nie o pieniądze (przynajmniej nie bezpośrednio). Podobno Jacek K. rzekomo (Jacek K. wypiera się) wycofał Kayah ?. z udziału w festiwalu w Opolu, bo Kayah ?. łazi tam gdzie nie powinna. Kasia N. wycofała się sama w ramach solidarności z Kayah ?.(znowu ta solidarność!). Maryla R. rozważa wycofanie się z festiwalu w ramach tego, że jest jej przykro.

Podobno Kayah ?. nagrabiła sobie nie tylko łażeniem na niekoszerne imprezy. Gwoździem do trumny był tekst jej piosenki, którego nie chciała zmienić. Prezes życzył sobie by słowa „Prawy do lewego, wypij kolego, przecież wiemy, nigdy nie ma tego złego” zastąpiły inne: „Prawy do lewaka: kawał żeś łajdaka, w pierdlu zgnić powinna łajza wredna taka”!

My wiemy jedno: festiwal w Opolu bez Maryli Rodowicz będzie do dupy. Chyba, że wystąpi Jacek K. i zaśpiewa:

„Sprawnie Jacek w tivi rządzi,
Już wyleciał, kto pobłądził!
Hejże hej, hejże ha,
Jacek świetny program da.
Hejże hej, hejże ha,
Niech rządzenie Jacka trwa”!

25 Komentarze

 1. Prawy do lewego
  Co komu do tego,
  Gdzie artysta chadza
  I komu dogadza?

  Lewy do prawego,
  Wstyd mi za Kurskiego!
  To dno, nie Opole,
  I ja to pier…ę!

  Prawy do lewego,
  Nie ma tego złego!
  Ot, na co nam przyszło!
  Szydło z worka wyszło!

 2. O! Pole to nie ten sam festiwal co kiedyś. Panu Jackowi proponuję zorganizowanie festiwalu Piosenki Lepszego Sortu na wzór festiwalu w Kołobrzegu lat minionych.

 3. Jak to dobrze, że nie oglądam telewizji, a już publicznej, to dubelt nie oglądam.
  Może prawy do Kurskiego,
  I wy…..dolic lewego.
  I wtedy melodia popłynie
  Po Opolu
  A ja będę na polu.

 4. Lubię telewizję z dopiskiem CyFra :) żadnych festiwali sporów konfliktów. A pilot ma fajny przycisk – u mnie w kolorze czrwonym :))))

 5. Z tego, co wiem wynika, że Kayah to Katarzyna S. ;). Jak zwykle jestem rozbawiona i pod wrażeniem Twojego tekstu. Podoba mi się. A Jacek K. jednak mógłby skończyć swe rządy w TV….

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.