W oczekiwaniu na sezon ogórkowy

- Prezes Jarosław Kaczyński jest najbiedniejszym Prezesem w polskim parlamencie. Oszczędności ma dziesięć razy mniej niż długów! My żałujemy, że tylko majątek polityków jest ujawniany… Powinni jeszcze ujawniać liczbę przyjaciół i wrogów!

- Anna Lewandowska (żona Lewandowskiego) napisała książkę. Pisała ją przez cały okres ciąży. My żywimy nadzieję, że Lewandowski nadal jest w formie i pani Ania wkrótce zacznie pisać kolejną książkę…

- Biskup Pieronek skrytykował premier Beatę Szydło, ministra Mariusza Błaszczaka i ministra Antoniego Macierewicza za „antychrześcijańską postawę”. Sami nie wiemy… Może rzeczywiście wyglądają nieco demonicznie?

- Rozenek i Majdan (Rozenek to kobieta, nie owoc, Majdan to mężczyzna, nie plac) nie wydają wszystkiego na ubrania. Trochę wydali na zakup apartamentów i teraz, rzekomo, wynajmują je na godziny. Jeżeli zaczną wynajmować na sekundy, to też sobie wynajmiemy!

- Radosław Sikorski zmienił zdanie o ekshumacjach. Wcześniej myślał, że będą „dosypywać trotylu”, a teraz widzi, że robione są chyba rzetelnie…

- Piotr Fronczewski chętnie napiłby się wódki z Kaczyńskim. Sądzi jednak, że nie jest to możliwe, bo podejrzewa Prezesa o abstynencję. Aktor wyznał też, co powiedziałby Kaczyńskiemu gdyby rozmawiali szczerze: „Kroczy ku zgubie, ku klęsce. Z każdym krokiem przybliża się do swojej tragedii, trochę jak u Szekspira”… Też uważamy, że abstynencja sprowadza na manowce!

- Beata Kempa sprzedała fiata cinquecento za całe 500zł.

- Prof. Staniszkis uważa, że prezydent Duda powinien mieć więcej wstydu. My uważamy, że Duda ma aż za dużo wstydu. Czekamy by trochę ten wstyd okiełznał i wreszcie wycałował Angelę Merkel!

- „Komitet Obrony Demokracji musi przestać zajmować się sobą, a zacząć zajmować się Polską” – mówił nowy lider ruchu Krzysztof Łoziński. Ma rację! Praktyka pokazuje, że z KOD-u można wyciągnąć raptem niecałe sto tysięcy. A z całej Polski? Ho, ho…

- Według wicepremiera Jarosława Gowina, rządy koalicji PO-PSL to była prawdziwa dżuma, natomiast PIS jest tylko niegrzeczną dziewczynką. My nie mieliśmy jeszcze do czynienia z niegrzecznymi dziewczynkami, ale nie tak je sobie wyobrażaliśmy…

- Jeszcze wiadomość z placu budowy. Budowa nowego festiwalowego miasta (na razie bezimiennego jeszcze) ruszyła z kopyta. Gotowe już jest podmiejskie wysypisko śmieci. Składowane na nim śmieci są posortowane: osobno 600 niealuminiowych puszek po tanim piwie, osobno 20 opakowań po chipsach serowo – cebulowych i osobno niepoliczalna ilość petów po papierosach z przemytu. Również jedną niezużytą chusteczkę higieniczną trzymamy osobno…

28 Komentarze

 1. Spostrzeżenia niezwykle cenne. Charakterystyka pasuje jak ulał do ludzkich możliwości. Dołożę puszek do kolekcji.
  Serdeczności

 2. Nie lubię prawić komplementów ale Gowin z niegrzecznymi dziewczynkami wyjątkowo Ci się udał. Też nie tak je sobie wyobrażałem. Za to dosypię trochę petów, puszki to towar wtórny, więc sam zbieram ;)

 3. Och, z pewnością jest ,,bardzo” biedny. Z całym szacunkiem, ale Pani Ania L. to jeszcze powinna wydać książkę o tym, co robi w łazience… ,,Sprzedała fiata cinquecento za całe 500zł” – ty się śmiejesz, a mój tata wczoraj otrzymał taką ofertę xD. A opakowanie po orzechowych chrupkach się nada na plac budowy, bo akurat zjadłam, więc mogę dorzucić ;D. Wszystko w punkt. ;)

 4. Nie wiem dlaczego, ale skojarzyła mi się sytuacja z Dodą w Cannes.. Może to przez Majdana. Wracając do Dody, to wykazała się ona niezwykłą kulturą osobistą odpychając od siebie hostessę na czerwonym dywanie. Dywan czerwony to i buraczek się pokazał!
  Pozdrawiam, M.

  • a juz chciałam zaprotestować ,że nic o Dodzie a tu …pani Martynka…lat około 0-15 bo potem to już Martyna, wspaniały popis dała przenikliwości a że hostessa ot nie chciała z Dodą…a nie jak to ,że Doda nie chciała…mniejsza o dokładność . Było o Dodzie i jestem szczęśliwa ale proszę nie cytować jej utworów bo moja namiętność i pożądanie ma swoje granice.

   • Widziałem jeden utwór Dody. Nie da się zacytować go, bo chodzi o wręczanie Dudzie porcji tortu… Teraz co noc śnię, że to mnie Doda karmi tortem i jest to sen erotyczny!

 5. Teraz rozumiem dlaczego do przemytu mnie namawiasz.
  Jaki Pan takie niegrzeczne dziewczynki, niestety. Krystyna P. podobno sezamkami się objada.

 6. No taka dziewczynka to potrafi w życiu namieszać. Ostatnio obiecuję sobie zapisywać niektóre kwiatki w wypowiedziach samwieszkogo, ale mąż mi telewizor na wiadomości wyłącza :-(
  muszę jakąś partyzantkę zastosować…
  Wysypisko jest, a gdzie wędrują ścieki?

  • Niedobry ten mąż! Musisz jakąś kobiecą sztuczkę zastosować…

   Ściekami podlewamy kolczaste opuncje…

 7. Zdziwiłam się, że Prezes taki biedny. A może resztę ma kot, a on oświadczeń majątkowych i innych składać nie musi i się nie dowiemy prawdy. ;) . :D . :D . :D .

  • Samej uśmiechniętej buźki to chyba nie da się przesłać? To chyba z całą resztą ciała trzeba?

   Dziękuję i pozdrawiam równie serdecznie.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.