Uniwersalna NiegłupiaPigułka

Kolega Podśmiechujek chciał ją nazwać SmartPigułką, ale zabroniliśmy mu zaśmiecać język polski. NiegłupiaPigułka jest kolejnym genialnym wynalazkiem Profesora Gendera i wpływa zarówno na ciało ludzkie jak i na ducha człowieczego (zakładamy, że będzie miała również wpływ na nasze konto w banku!).

NiegłupiaPigułkę bierzemy do ust i nie połykamy od razu. 10 sekund mamlania sprawi, że przykry zapach zaniknie, zęby zbieleją, a język stanie się giętki – takie małe preludium przed właściwym działaniem! Dopiero po połknięciu NiegłupiaPigułka bierze się do roboty:

- Odsyła zgagę w pizdu!

- Wygładza wątrobę!

- Oczyszcza szare komórki z papki medialnej!

- Nie szczypie w oczy!

- Komórki gromadzi w biuście (lub w małym)!

- Zatwardza rozwolnienie!

- Odśmierdza nogi!

Dodatkowo (czyli gratisowo), w trakcie opuszczania organizmu, NiegłupiaPigułka likwiduje hemoroidy!

NiegłupiaPigułka opuszcza organizm w stanie nienaruszonym i natychmiast (chyba, że ktoś zechce opłukać) jest gotowa do ponownego użycia!

UWAGA!!! Każde użycie zwiększa skuteczność NiegłupiaPigułki. Ona szybko uczy się, nabiera doświadczenia i wprawy. Zalecamy stosowanie w ostatniej kolejności!

Na razie gotowa jest jedna NiegłupiaPigułka. Zaczynamy licytację. Cena wywoławcza 100zł plus, zamiast VAT-u, 23ml spirytusu…

40 Komentarze

 1. Hahahah, a to ci dopiero wynalazek! ;D Tylko błagam, żebym nie widziała co 5 minut reklamy o niej… Rozumiem, że super działanie, ale nie przesadzajmy z promocją. Brawo za obronę języka polskiego. ;)

 2. Co tam stówa! Zgłaszam do nagrody Nobla, tylko z tym ponownym mamlaniem mam wątpliwości, ale rozumiem, że ma własności samoodkażające?

  • Chyba ma takie właściwości… ewentualnie można opłukać w ciepłej wodzie.
   Na Nobla nie ma szans, koncerny farmaceutyczne nie dopuszczą…

 3. Mam pytanie. Czy te zgromadzone komórki, szczególnie w tym małym będą już zapłodnione? Odpowiedź na to pytanie uzależnia mój udział w licytacji…

 4. Niegłupia piguła powinna inaczej działać , bo rozmnażająco a nóż komórki by się zapłodniły… i było by ich więcej – noooo szare komórki . Tylko do zapłodnienia trzeba dwa a tu możebyć problem

 5. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu – czytała Krystyna Czubówna :D

 6. Już miałem zalicytować, ale przypomniałem sobie, że „język giętki” sprawdzał się tylko u Słowackiego. Tutaj mógłby być za bardzo giętki. Spróbuję to uzgodnić z partnerką, bo ona jednak bardziej ceni sztywność i szorstkość języka.

  • Nasza pigułka działa jeszcze bardziej wszechstronnie.
   Tak, NiegłupiaPigułka naprawdę godna jest zaufania!

 7. Czy licytacja jeszcze trwa? Bo jak ona, znaczy ta pigułka, robi to, co robi, to ja będę ją robić i to robić. Mozna licytować tylko ów prototyp czy licencję też?

 8. Znajdzie się głupi i kupi jak mówią handlarze samochodami. Proponuję rozszerzenie receptury, co by walczyło z łysieniem na jednym końcu człowieka i nadmiernym owłosieniem na drugim i wtedy możesz śmiało podnosić cenę i podatek spirytusowy zamiast VATu także :-)

 9. Dziękuję, nie potrzebuję. Mam swój sposób na przeróżne dolegliwości. Chociaż… Przydałoby mi się oczyszczenie mózgownicy z sieczki medialnej! No i te 23 procent spirytusu jest kuszące!
  Muszę jednak się zastanowić! Pozdrawiam.

 10. Cud nad cudy medycyny i nawet to wielokrotne użycie tak nie odstrasza, gdy rozważy się jej działania wielofunkcyjne na wielu poziomach mentalno-fizycznych.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.