Życzenia Dobrej Kobiety na Dzień Ojca

Kochany Ojcze – Dyrektorze! Posyłam Ci większość najserdeczniejszych życzeń, przekaz pieniężny oraz mnóstwo pruderyjnych całusków w oba policzki :-****************** i w obie Twoje dobro czyniące rączki pracowite!

Pozostałe życzenia kieruję do Ojca Świętego, żeby tym różnym plugawym genderystom nie pobłażał…

Chwała niepokalanemu ojcostwu!

Święty Józef jest moim idolem!

Dla reszty ojców mam (jak co roku) dobrą radę: Zanim przyjmiecie życzenia z okazji dzisiejszego święta, sprawdźcie najpierw, czy genetycznie się Wam należą!

A teraz zapraszam do Różańca (do wiadomości wiadomych ochlaptusów: Różaniec to nie jest wino z róży!)…

28 Komentarze

 1. Niech tak może Dobra Kobieta, nie uogólnia, mówiąc o genetyce, bo nie każda kobieta się puszcza, dosadnie rzecz ujmując…. Hah, no raczej, że to nie wino z róży, choć może niektórzy by woleli. ;D

 2. Witaj, Bojo.

  Obiecałam, że już nie będę się podszywać pod Prawdziwą K., ale gdybym nie obiecała, to zaprosiłabym Dobrą Kobietę na wspólne odsłuchanie przeboju Kapeli znad Baryczy pt.: „Ojciec Tadeusz jak Prometeusz”.

  Pozdrawiam:)

 3. Zupełnie zapomniałam, że wczoraj tak ważny dzień był dla części brzydszej płci. Nie jestem dobra kobietą, więc spóźnione życzenia składam tym, którzy plemnikami się przyczynili, a nie zabieraniem kasy dla jak to napisała Ultra przez tego, co ojcem nazywana,jest choć tak faktycznie nim nie jest(a może o czymś nie wiemy? Wszak nie jeden ksiądz praktycznie dzieci ma, choć w czystości żyć powinien). Rydze są bardzo smaczne, więc może jakaś uznała, że Rydzyk też dobry będzie.

 4. Mimo, że jestem dobrą kobietą, nie mam nic wspólnego z „Dobrą Kobietą”.
  Kurczę, zaraz będę miała rozdwojenie jaźni… bo w końcu jestem, czy nie jestem dobrą kobietą? Ale Ty, Boja potrafisz namieszać! Ojcu R i jemu podobnym ojcom nie mam zamiaru składać życzeń na Dzień Ojca. Swojemu zapaliłam świeczkę…

  • To nie ja mieszam! W sumie dobrze robisz, że nie składasz im życzeń na dzień ojca… Oni już bardziej dziadkami są!

  • Winko z róży przymula bardzo. Lepsze jest takie z jabłek i czarnych porzeczek.
   Podziemia stadionu? To cne skojarzenia są!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.