Ciągle nowe odkrycia

Jak urodzić i nie zwariować? Polska niechcianym bękartem świata? Alterglobaliści, miłościwie Galicji panujący Franciszek Józef i Frytka w stolicy – czyli Warszawa da się lubić, tutaj szczęście można znaleźć, tutaj… bilet można zgubić – limeryk (199).

Nie ma to jak zgrabne pośladki: najlepszy dywizjon RAF-u i Aladyn. Recenzja: morfologia w kontekście języka – krew czy niewolnictwo w cywilizowanym świecie?

Jestem sprytna i wybitna, romantyczna także, no to zostałam okrzyknięta zawodową oszustką… Przestroga dla facetów, którzy lubią bawić się uczuciami!

„Się popsułam” – dyżurny mechanik. Opanowanie, sztuką nabytą przez lata retro. Ach te grzeszne piątki, jak Puszkowa z Fb się pożegnała…

Amfiteatr Flawiusza, wartości religijne, zamiłowanie do protestu i przemocy oraz dzień ślimaka – prawo kontra sprawiedliwość?

Korytarz humanitarny: czworokącik, zobaczyć stolicę Francji czy pojechać na wieś?

Unia Lubelska: babeczka (bez jaj) ale z fantazją. Urlopowo o jedzeniu i nie tylko – słowo na wtorek czyli lecz się sama!

O Pani, przynieś mi szczęście! Przepadłam w realu, a Volta mogła być lepsza..

Grzybiarze i inne leśne stwory! Przerwa!! Motyl i orzeł wylądował!!!

P.S. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych zdarzeń jest celowe.

P.S.2. Nie wysilałem się. Przepisałem tylko tytuły notek z ulubionych blogów. Spójniki i znaki interpunkcyjne poplątały się trochę…

25 Komentarze

    • No niestety. Z ogórka to tylko zagrychę da się upędzić…

      Ja nie przechytrzę systemu, ale gdybym poprosił ruskich hakerów?

  1. A wiesz, że to nawet pasuje: dzień ślimaka czyli prawo kontra sprawiedliwość,,,czasami warto powariować ;-)

  2. Na Ozyrysa jestem sławna! Szkoda, że rym gdzieś uciekł i nie wyszedł trzynastozgłoskowiec, ale do bitu da się to zaśpiewać ;)

  3. Może wysiłku brak, aczkolwiek napisać to i tak trzeba było. Parę tytułów skojarzyłam ;). Być odkrywcą – nie jest źle. Można się na jakąś nagrodę załapać. ;D Choć nie wiem, czy w tym przypadku się da…

    • Tak naprawdę odkryłem tylko, że w naszych czasach nie jest możliwe napisanie czegoś całkowicie bezsensownego. Po prostu nie da się!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.